Czym są opaski led4fun

to silikonowe opaski zawierające diody led, których efekty świetlne mają przenieść bawiących się ludzi w nowy wymiar doznań.  Opaski led4fun dają możliwość wpływania na zachowanie uczestników imprezy, dodając do dźwięku efekt wizualny. Prosta obsługa, sterowanie kolorami przez pilota i ergonomiczne kształty z możliwością naniesienia dowolnego nadruku tworzą z opaski idealny gadżet na imprezę.   Opaski radiowe z RFID lub NFC


Wszystkie opaski LED sterowane radiowo posiadają możliwość uruchamiania i zmieniania kolorów zdalnie przez pilota. Grupę uczestników imprezy lub wydarzenia można podzielić do ośmiu stref, tak aby dla każdej strefy kolor regulować osobno. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla dużych imprez masowych jak i spotkań firmowych. Każdy posiadacz opaski może przyciskiem zmienić jej kolor do momentu w którym kolor nie zostanie zmieniony na pilocie. Kolory opasek: czerwony, niebieski, zielony, żółty, biały, różowy. Kolory świecenia: czerwony, niebieski, zielony, żółty, biały, różowy. Czas pracy i czuwania do 8 godz. Możliwość wykonania dowolnego nadruku.

Chip RFID lub NFC pozwala na zakodowanie na opasce informacji, która może zmienić opaskę w elektroniczny bilet wstępu lub wgranie innych dowolnych danych, które będą wyświetlały się na monitorze po przyłożeniu opaski do czytnika, np. numer stolika lub numer miejsce na widowni.

Opaski dźwiękowe

Dźwiękowe opaski led zaczynają migać w rytm muzyki w miejscach o dużym nasileniu dźwięku, jest to doskonały wybór dla klubów nocnych i dyskotek. Produkowane są w kolorach: czerwony, niebieski, zielony, żółty, biały, różowy. Kolory świecenia: czerwony, niebieski, zielony, żółty, biały, różowy. Czas pracy i czuwania do 15 godz. Możliwość wykonania dowolnego nadruku.

Opaski ruchowe

Opaski ruchowe świecą podczas tańca, klaskania, biegu lub ćwiczeń. Wzbogacają wykonywane ruchy efektami świetlnymi. Mogą błyszczeć w kolorach: czerwony, niebieski, zielony, żółty, biały, różowy. Kolory opasek: czerwony, niebieski, zielony, żółty, biały, różowy. Czas pracy i czuwania do 15 godz. Możliwość wykonania dowolnego nadruku.